
1 492 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған қалақтар Matrix PRO 782007, S1617K, 275/8,5 мм, HCS, 2 дана. қаптамада, — поршеньді араға арналған құралдар жинағы. Ағаш, фанера, ДВП, ДСП, пластмасса бойынша жұмыстарға қолданылады. Керфтің қалыңдығы 5-тен 250 мм-ге дейін. Олардың көмегімен сіз тікелей жылдам кесуді жасай аласыз. Пышақтардың әмбебап біліктері бар, сондықтан олар жетекші өндірушілердің поршеньді электр араларымен үйлесімді. Өнімдер құрылыс, жөндеу жұмыстары кезінде пайдалы болады, сонымен қатар жазғы коттеджде жұмыс істеуге ыңғайлы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.085 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 3 мм |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 367 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | HCS (Y8) |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | поршеньді ара |
| Нөмір | S1617K |
| Жұмыс ұзындығы | 275 мм |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 8.5 мм |
| Ені | 18.6 мм |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996156262 |