
1 769 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған қалақтар Matrix PRO 782005, S644D, 125/4,3 мм, HCS, 2 дана. қаптамада, — поршеньді араға арналған құралдар жинағы. Ағаш, фанера, ДВП, ДСП, пластмасса бойынша жұмыстарға қолданылады. Керфтің қалыңдығы 5-тен 100 мм-ге дейін. Олардың көмегімен түзу және фигуралық кесінді жасауға болады. Пышақтардың әмбебап біліктері бар, сондықтан олар жетекші өндірушілердің поршеньді электр араларымен үйлесімді. Өнімдер құрылыс, жөндеу жұмыстары кезінде пайдалы болады, сонымен қатар жазғы коттеджде жұмыс істеуге ыңғайлы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.05 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 3 мм |
| Ұзындығы | 151 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 220 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | HCS (Y8) |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | поршеньді ара |
| Нөмір | S644D |
| Жұмыс ұзындығы | 125 мм |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 4.3 мм |
| Ені | 18.6 мм |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996156248 |