
2 789 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Поршеньді араға арналған әмбебап қалақтар Matrix PRO 782004, S611DF, 125/4,3 мм, Bimetal, 2 дана. қаптамада ағаштан, пластмассадан, қаңылтырдан, фанерадан, ДСП-дан дайындамаларды аралауға мүмкіндік береді, сонымен қатар алюминий профильдерімен және шегелері бар ағаштармен жұмыс істейді. Материалға байланысты кесу тереңдігі 5-тен 100 мм-ге дейін болады. Кенептер құрылыс алаңында, әртүрлі құрылымдарды жөндеу, бөлшектеу кезінде пайдалы болады, үйде және елде пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.063 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 3 мм |
| Ұзындығы | 151 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 220 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | bimetal, 65Г, М42 |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл |
| Мақсаты | поршеньді ара |
| Нөмір | S611DF |
| Жұмыс ұзындығы | 125 мм |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 4.3 мм |
| Ені | 18.6 мм |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996156231 |