
2 281 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Әмбебап поршеньді аралау дискілері Matrix PRO 782001, S922VF, 125/1,8-2,5 мм, Bimetal, 2 дана. қаптамада ағаштан, пластмассадан, қаңылтырдан, фанерадан, ДСП-дан дайындамаларды аралауға мүмкіндік береді, сонымен қатар алюминий профильдерімен және шегелері бар ағаштармен жұмыс істейді. Материалға байланысты кесу тереңдігі 3-тен 100 мм-ге дейін болады. Кенептер құрылыс алаңында, әртүрлі құрылымдарды жөндеу, бөлшектеу кезінде пайдалы болады, үйде және елде пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.055 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 3 мм |
| Ұзындығы | 151 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 220 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | bimetal, 65Г, М42 |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл |
| Мақсаты | поршеньді ара |
| Нөмір | S922VF |
| Жұмыс ұзындығы | 125 мм |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 1.8 мм, 2.5 мм |
| Ені | 19 мм |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996156200 |