
3 004 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix T-SET1007 78249 электрлік джигсоға арналған кенептер жинағы 10 данадан тұрады. және ағаш өңдеуге арналған. Ол өрескел, жылдам кесуге және дәл, таза кесуге арналған файлдармен бірге келеді. Файлдар T-Shank қондырғысына арналған джигсалармен үйлесімді. Жинақ кәсіби және тұрмыстық мәселелердің кең ауқымын шешуге мүмкіндік береді.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.13 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 11 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 125 мм |
| Жиынтықтағы саны | 10 |
| Болат маркасы | SK5 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T144D, T244D, T111C, T101D, T101B, T101BR, T101AO, T119BO |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қаптамадағы ені | 100 мм |
| Штрих-код | 4044996153261 |