
3 818 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix T-SET1001 78246 электрлік джигсоға арналған әмбебап кенептер жинағы 10 данадан тұрады. және ағашты, металды, соның ішінде түсті, алюминийді, фанераны, ДСП-ны кесуге арналған. Барлық файлдардың Т-тәрізді иіндісі бар, бұл оларды көптеген заманауи джигсалармен үйлесімді етеді. Жинақ жөндеу және әрлеу жұмыстары кезінде пайдалы болады, шығармашылықпен айналысқанда, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.13 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 11 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 125 мм |
| Жиынтықтағы саны | 10 |
| Болат маркасы | ЖЖЖ (Р6М5) |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T118A, T118B, T101B, T101BR, T101AO, T101D, T144D, T244D, |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қаптамадағы ені | 100 мм |
| Штрих-код | 4044996153247 |