
2 513 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 78236 джигсо пышақтары, 3 дана. T318AF, 110 x 1,2 мм, Bimetal, қалыңдығы 65 мм-ге дейінгі металды, сондай-ақ құбырлар мен алюминий профильдерін аралауға арналған. Түсті металдарды кесуге жарамды. Файлдар Т-тәрізді шанақтың астына қысқыштары бар электрлік джигсаларға арналған жабдық болып табылады. Жөндеу және слесарлық-монтаждау жұмыстарын орындау кезінде пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.031 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 3 мм |
| Ұзындығы | 132 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 205 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Болат маркасы | биметалл, 50 ГГ, Р6М5 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T318AF |
| Жұмыс ұзындығы | 110 мм |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 1.2 мм |
| Ені | 7.7 мм |
| Қаптамадағы ені | 82 мм |
| Штрих-код | 4044996153230 |