
2 284 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 78232 пластмассадан жасалған джигсо пышақтары, 3 дана. T101A, 72 x 2 мм, HSS болаттан жасалған, қалыңдығы 2-ден 20 мм-ге дейінгі поликарбонатты, плексиглассты және пластмассаның басқа түрлерін аралауға арналған. Кез келген электрлік джигсоға Т-тәрізді шанақтың астына қысқышпен орнатуға болады. Пилкалар кәсіби және тұрмыстық міндеттерді шешу үшін пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.03 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 3 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 173 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Болат маркасы | ЖЖЖ (Р6М5) |
| Өңдеу материалы | пластик |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T101A |
| Жұмыс ұзындығы | 72 мм |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 2 мм |
| Ені | 7.7 мм |
| Қаптамадағы ені | 82 мм |
| Штрих-код | 4044996153223 |