
2 255 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 78230 джигсо пышақтары, 3 дана. T101AIF, 72 x 1,7 мм, Bimetal, жабыны бар қалыңдығы 2-30 мм ағаш өңдеуге, сондай-ақ ламинатты, полимерлі және эпоксидті материалдарды аралауға арналған. Олардың Т-тәрізді шанағы бар, сондықтан олар қазіргі заманғы джигсалардың көпшілігімен үйлесімді. Файлдар үй-жайларды жөндеу, жиһаз жасау және құрастыру кезінде, сондай-ақ басқа ағаш ұсталық жұмыстарында пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.028 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 3 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 173 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Болат маркасы | биметалл, 50 ГГ, Р6М5 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T101AIF |
| Жұмыс ұзындығы | 72 мм |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 1.7 мм |
| Ені | 7.7 мм |
| Қаптамадағы ені | 82 мм |
| Штрих-код | 4044996153216 |