
1 100 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 78229, T118B, 50 x 2 мм, HSS болаттан жасалған джигсо пышақтары 3 данадан тұратын жинаққа кіреді. металлмен жұмыс істеуге арналған. Қалыңдығы 2,5-6 мм металл дайындамаларды аралау үшін қолданылады. Т-тәрізді шанақтың арқасында олар заманауи джигсалардың көпшілігімен үйлесімді. Пилкалар слесарь ісінде қолданылады, тұрмыста да пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.027 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 3 мм |
| Ұзындығы | 76 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 173 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Болат маркасы | ЖЖЖ (Р6М5) |
| Өңдеу материалы | металл |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T118B |
| Жұмыс ұзындығы | 50 мм |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 2 мм |
| Ені | 7.7 мм |
| Қаптамадағы ені | 82 мм |
| Штрих-код | 4044996153209 |