
471 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 78228, T119B, 50 x 2 мм электрлік джигсо пышақтары, HCS болаттан жасалған, 3 дана. қаптамада, ағаш өңдеуге арналған. Ағашты, пластикті, фанераны, қалыңдығы 2-ден 15 мм-ге дейінгі ДСП-ны тікелей аралау үшін қолданылады. Т-тәрізді шанақтың арқасында сәйкес қысқышы бар кез келген джигсоға орнатуға болады. Файлдар жиһазды жөндеу, құрастыру, шығармашылықпен айналысу кезінде пайдалы болады және күнделікті өмірде де пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.023 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 3 мм |
| Ұзындығы | 76 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 173 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Болат маркасы | HCS (Y8) |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T119B |
| Жұмыс ұзындығы | 50 мм |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 2 мм |
| Ені | 7.7 мм |
| Қаптамадағы ені | 82 мм |
| Штрих-код | 4044996153193 |