
605 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған төсемдер Matrix 78227, T119BO, 50 x 2 мм, HCS болаттан жасалған, — қалыңдығы 2-15 мм ағаш, ДСП, фанера және пластмассаларды фигуралық кесуге арналған 3 данадан тұратын электрлік джигсо жабдықтарының жинағы. Файлдар T-Shank қысқыштарымен жабдықталған заманауи джигсалардың көпшілігімен үйлесімді. Ағаш ұстасы және шығармашылықпен айналысу үшін пайдалы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.023 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 3 мм |
| Ұзындығы | 76 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 173 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Болат маркасы | HCS (Y8) |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T119BO |
| Жұмыс ұзындығы | 50 мм |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 2 мм |
| Ені | 5 мм |
| Қаптамадағы ені | 82 мм |
| Штрих-код | 4044996153186 |