
447 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 78226, T111D, 75 x 4 мм, HCS болаттан жасалған, 3 дана электрлік джигсо пышақтары ағаштан, ДСП, фанерадан немесе пластмассадан жасалған дайындамаларды жылдам аралау қажет болған жағдайда қолданылады. Қалыңдығы 5-60 мм материалдар үшін жарамды. Т-тәрізді шанақтың арқасында құрал-саймандар заманауи джигсалардың көптеген үлгілерімен үйлесімді. Ағаш шеберханасында, үйде немесе саяжайда пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.025 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 3 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 173 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Болат маркасы | HCS (Y8) |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T111D |
| Жұмыс ұзындығы | 75 мм |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 4 мм |
| Ені | 8 мм |
| Қаптамадағы ені | 82 мм |
| Штрих-код | 4044996153179 |