
543 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған джигсо пышақтары Matrix 78225, T111B, 75 x 2 мм, HCS болаттан жасалған, 3 дана, қалыңдығы 5-тен 60 мм-ге дейін ағаш, фанера, ДСП және пластикті тікелей кесуге арналған. Т-тәрізді шанақ көптеген заманауи джигсаларға файлдарды орнатуға мүмкіндік береді. Жинақ кәсіби және тұрмыстық қолдану үшін жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.025 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 3 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 173 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Болат маркасы | HCS (Y8) |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T111B |
| Жұмыс ұзындығы | 75 мм |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 2 мм |
| Ені | 7.7 мм |
| Қаптамадағы ені | 82 мм |
| Штрих-код | 4044996153162 |