
1 347 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 78224, T225B, 225 x 2,75 мм электрлік джигсо пышақтары, HCS болаттан жасалған, — ағаш өңдеуге арналған 3 данадан тұратын құралдар жинағы. Олар ағаштан, фанерадан және ДСП-дан едәуір қалыңдықтағы дайындамаларды кеседі. Т-тәрізді иінтіректі қысқыштармен жабдықталған джигсалармен үйлесімді. Құрылыс, жөндеу және ағаш ұсталық жұмыстарын орындауға жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.065 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 3 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 323 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Болат маркасы | HCS (Y8) |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T225B |
| Жұмыс ұзындығы | 225 мм |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 2.75 мм |
| Ені | 10 мм |
| Қаптамадағы ені | 82 мм |
| Штрих-код | 4044996153155 |