
1 630 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған джигсо пышақтары Matrix 78223, T744D, 155 x 4 мм, HCS болаттан жасалған, 3 дана. қаптамада, қалыңдығы 5-тен 135 мм-ге дейінгі ағашты, ағашты, ДСП-ны, сондай-ақ пластмасса мен фанераны өрескел, жылдам кесуге арналған. Т-тәрізді білігінің арқасында қалақшалар жетекші өндірушілердің көптеген джигсаларымен үйлесімді. Кәсіби пайдалану үшін жарамды, күнделікті өмірде де пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.06 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 3 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 253 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Болат маркасы | HCS (Y8) |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T744D |
| Жұмыс ұзындығы | 155 мм |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 4 мм |
| Ені | 9.8 мм |
| Қаптамадағы ені | 82 мм |
| Штрих-код | 4044996153148 |