
1 476 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 78222, T544D, 125 x 4 мм электрлік джигсо пышақтары, HCS болаттан жасалған, 3 дана. қаптамада, ағаш өңдеу кезінде қолданылады. Пышақтар қалыңдығы 5-100 мм ағаш дайындамалар мен кесілген ағаштарды, сондай-ақ фанера мен пластикті жылдам кесуге арналған. Т-тәрізді шанағы бар жабдықпен үйлесімді аккумуляторлық немесе желілік джигсаларға орнатылады. Файлдар жөндеу кезінде пайдалы болады, ағаш шеберханасында, үйде немесе елде пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.04 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 3 мм |
| Ұзындығы | 152 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 225 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Болат маркасы | HCS (Y8) |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T544D |
| Жұмыс ұзындығы | 125 мм |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 4 мм |
| Ені | 9.5 мм |
| Қаптамадағы ені | 82 мм |
| Штрих-код | 4044996153131 |