
1 191 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған джигсо пышақтары Matrix 78221, T344D, 110 x 4 мм, HCS болаттан жасалған, 3 данадан тұратын жинаққа кіреді. Олардың Т-тәрізді шанағы бар, сондықтан олар қазіргі заманғы джигсалардың көпшілігімен үйлесімді. Кенептер қалыңдығы 4—тен 85 мм-ге дейінгі материалдарды - ағаш, фанера, ДСП, пластикті жылдам кесуді жүзеге асырады. Кәсіби және тұрмыстық қолдану үшін жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.032 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 3 мм |
| Ұзындығы | 132 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 205 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Болат маркасы | HCS (Y8) |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T344D |
| Жұмыс ұзындығы | 110 мм |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 4 мм |
| Ені | 9 мм |
| Қаптамадағы ені | 82 мм |
| Штрих-код | 4044996153124 |