
791 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 78220, T311C, 100 x 2,75 мм электрлік джигсо пышақтары, HCS болаттан жасалған, 3 дана. қаптамада, ағаш өңдеу үшін қолданылады. T-Shank қондырғысына арналған аккумуляторлық және желілік джигсалармен үйлесімді. Олардың фрезерленген тістері бар және қалыңдығы 20-дан 75 мм-ге дейінгі фанера, пластмасса және жұмсақ ағаштарды жылдам кесуге қабілетті. Кенептер ағаш ұсталық жұмыстарын орындауға және тұрмыстық міндеттерді шешуге жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.03 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 3 мм |
| Ұзындығы | 126 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 205 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Болат маркасы | HCS (Y8) |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T311C |
| Жұмыс ұзындығы | 100 мм |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 2.75 мм |
| Ені | 7.8 мм |
| Қаптамадағы ені | 82 мм |
| Штрих-код | 4044996153117 |