
1 417 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 78219, T301DL, 110 x 4 мм электрлік джигсо пышақтары, HCS болаттан жасалған, 3 дана. қаптамада, ағаш өңдеуге арналған. Қалыңдығы 10-85 мм жұмсақ және қатты ағаштан, ДСП-дан, ДВП-дан, сондай-ақ кесу тереңдігі 4-40 мм ламинатталған пластмассадан жұқа кесінді жасалады. Олардың стандартты T-шанағы бар, сондықтан олар жетекші өндірушілердің көптеген джигсоларына сәйкес келеді. Кенептер кәсіби және тұрмыстық салада қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.032 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 3 мм |
| Ұзындығы | 132 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 205 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Болат маркасы | HCS (Y8) |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T301DL |
| Жұмыс ұзындығы | 110 мм |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 4 мм |
| Ені | 9.4 мм |
| Қаптамадағы ені | 82 мм |
| Штрих-код | 4044996153100 |