
1 554 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған джигсо пышақтары Matrix 78218, T308B, 90 x 2,2 мм, HCS болаттан жасалған, 3 дана. қаптамада қалыңдығы 5-50 мм жұмсақ ағаш, фанера және ДСП-ны бос бұрышпен кесуге мүмкіндік береді. Т-шанақтары бар құрал-саймандарды қолдайтын джигсалармен үйлесімді. Кенептер жөндеу кезінде пайдалы болады, ағаш шеберханасында, үйде немесе елде пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.03 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 3 мм |
| Ұзындығы | 116 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 173 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Болат маркасы | HCS (Y8) |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T308B |
| Жұмыс ұзындығы | 90 мм |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 2.2 мм |
| Ені | 8.9 мм |
| Қаптамадағы ені | 82 мм |
| Штрих-код | 4044996153094 |