
1 823 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған джигсо пышақтары Matrix 78217, T234X, 90 x 2-3 мм, HCS болаттан жасалған, 3 данадан тұратын құралдар жинағына кіреді. Олар қалыңдығы 2-65 мм ағаш тақталарды, ДСП және ДВП аралауға арналған. Т-тәрізді шанағы бар құрал-саймандарды қолдайтын электрлік тіліктерге орнатылады. Кенептер ағаш ұстасы немесе жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.03 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 3 мм |
| Ұзындығы | 116 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 173 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Болат маркасы | HCS (Y8) |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T234X |
| Жұмыс ұзындығы | 90 мм |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 2 мм, 3 мм |
| Ені | 9.6 мм |
| Қаптамадағы ені | 82 мм |
| Штрих-код | 4044996153087 |