
2 531 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Электрлік джигсоға арналған кенептер жинағы Gross 78255, 2 дана. (T101B, T101BR), бұл ағаш өңдеуге арналған кәсіби құрал. Ол ағаштың кез келген түрін, сондай-ақ фанера, ДВП және пластикті кесуге арналған. Кенептер материалдарды тура таза және тура кері кесуге мүмкіндік береді.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.02 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 2 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 150 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T101B,T101BR |
| Қаптамадағы ені | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996032696 |