
15 151 ₸
Gross Profi 78294 электрлік джигсоға арналған әмбебап кенептер жинағы, 10 дана. пластикалық қорапта, ағаш және металл материалдарды таза және жылдам түзу сызықты кесуге арналған. Әрбір жайма жоғары сапамен ерекшеленеді, сондықтан жиынтық қарқынды пайдалану жағдайында да ұзақ уақыт қызмет етеді.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.103 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 125 мм |
| Жиынтықтағы саны | 10 |
| Болат маркасы | MatrixII |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T101BR, T101D, Т101B, T144D, T101AO, 3101KR, T111HF, T118AF, 3160 |
| Қаптамадағы ені | 100 мм |
| Штрих-код | 4044996034898 |