
8 104 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Электрлік джигсоға арналған кенептер жинағы Gross Profi 78290, 6 дана, пластикалық қорапта — бұл ағаштан жасалған бұйымдармен және дайындамалармен жұмыс істеуге арналған әмбебап шешім. Таза және жылдам түзу сызықты кесуді жүзеге асыруға мүмкіндік береді. Жоғары сапасының арқасында кенептер қарқынды жүктемелерге төтеп бере алады және кәсіби қолдануға жарамды.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.068 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 125 мм |
| Жиынтықтағы саны | 6 |
| Болат маркасы | MatrixII |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | Т101B, T101BR, T101D, 3101KR, T144D, 3160 |
| Қаптамадағы ені | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996034874 |