
5 896 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған төсемдер Gross 78281, 2 дана. (3180), электрлік джигсалардың көптеген заманауи үлгілері үшін ауыстырылатын кескіш элементтер болып табылады. Қалыңдығы 1-80 мм ағаштан және бұйымдардан дайындамаларды тікелей кесуді жүзеге асырады. Жоғары сапалы кенептер жөндеу және құрылыс жұмыстары кезінде кәсіби шеберлерге пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.022 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 180 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | 3180(MPS) |
| Қаптамадағы ені | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996035277 |