
5 057 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Гросс 78280 металл торлары, 2 дана. (3176), электрлік джигсалардың заманауи үлгілерінің көпшілігі үшін ауыстырылатын кескіш элементтер болып табылады. Қалыңдығы 1,5-3 мм металл дайындамалар мен бұйымдарды тікелей кесуді жүзеге асырады. Жоғары сапалы кенептер жөндеу және құрылыс жұмыстары кезінде кәсіби шеберлерге пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.023 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 180 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | MatrixII |
| Өңдеу материалы | металл |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | 3176-F(MPS) |
| Қаптамадағы ені | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996035260 |