
2 963 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған төсемдер Gross 78267, 2 дана. (3145), электрлік джигсалардың көптеген заманауи үлгілері үшін ауыстырылатын кескіш элементтер болып табылады. Қалыңдығы 4-40 мм ағаш дайындамалар мен бұйымдарды тікелей кесуді жүзеге асырады. Жоғары сапалы кенептер жөндеу және құрылыс жұмыстары кезінде кәсіби шеберлерге пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.019 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 150 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | 3145(MPS) |
| Қаптамадағы ені | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996035222 |