
1 708 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Металлға арналған төсемдер Сибртех 78237, 5 дана., T118A, 50 x 1,2 мм, шанақтың Т-тәрізді бекіткіші бар электрлік дөңгелектерде кескіш элемент ретінде пайдаланылады. Олар қалыңдығы 3 мм-ге дейінгі металл профильдерді тікелей, таза кесуге мүмкіндік береді. Кенептер шеберлерге тұрмыстық жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.033 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Ұзындығы | 76 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Жиынтықтағы саны | 5 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T118A |
| Жұмыс ұзындығы | 50 мм |
| Қадам | 1.2 мм |
| Ені | 7.8 мм |
| Қаптамадағы ені | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996084688 |