
900 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 78238, 5 дана ағашқа арналған төсемдер. T244D, 75 x 4мм, кескіш элемент ретінде джигсаларға орнатылады. Олар ағаш конструкцияларды жылдам кесуге көмектеседі. Кенептер шеберлерге тұрмыстық жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.038 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Жиынтықтағы саны | 5 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T244D |
| Жұмыс ұзындығы | 72 мм |
| Қадам | 4 мм |
| Ені | 6.5 мм |
| Қаптамадағы ені | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996084664 |