
511 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 78235, 5 дана ағашқа арналған төсемдер. T111C, 75 x 3мм, электрлік дөңгелектерге ауыстырылатын кескіш элемент ретінде орнатылады. Олар материалдарды таза, ұқыпты кесуге мүмкіндік береді. Кенептер жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде шеберлерге пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.043 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 79 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 169 мм |
| Жиынтықтағы саны | 5 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T111C |
| Жұмыс ұзындығы | 72 мм |
| Қадам | 3 мм |
| Ені | 9.2 мм |
| Қаптамадағы ені | 3 мм |
| Штрих-код | 4044996084640 |