
996 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Sibrtech 78233 ағаш парақтары, 5 дана. T101BR, 75 x 2,5 мм, т.б. тіс., шанақтың Т-тәрізді бекіткіші бар джигсаларға ауыстырылатын кескіш элемент ретінде орнатылады. Тістердің кері бағыты материалдардың беткі жағында таза, ұқыпты кесуге мүмкіндік береді. Кенептер жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде шеберлерге пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.046 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 89 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 140 мм |
| Жиынтықтағы саны | 5 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T101BR |
| Жұмыс ұзындығы | 74 мм |
| Қадам | 2.5 мм |
| Ені | 7.8 мм |
| Қаптамадағы ені | 1 мм |
| Штрих-код | 4044996084633 |