
1 473 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Металлға арналған төсемдер Matrix 78208, T127D, 75 х 3 мм, HSS болаттан жасалған, — 3 данадан тұратын жинақ. электрлік джигсоға орнату үшін. Олар қалыңдығы 3-15 мм алюминий профильдері мен металл дайындамаларын аралаумен сәтті күреседі. Олардың Т-тәрізді шанағы бар, сондықтан олар электрлік джигсалардың көптеген үлгілеріне жарамды. Пилкалар кәсіби және тұрмыстық салада пайдаланылуы мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.033 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T127D |
| Жұмыс ұзындығы | 75 мм |
| Қадам | 3 мм |
| Ені | 8 мм |
| Қаптамадағы ені | 85 мм |
| Штрих-код | 4044996031620 |