
1 252 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Металлға арналған төсемдер Matrix 78206, T118G, 50 х 0,8 мм, HSS болаттан жасалған, — 3 данадан тұратын жинақ. электрлік джигсоға орнатуға арналған. Олар қалыңдығы 0,5-1,5 мм алюминий профильдері мен металл дайындамаларын аралаумен сәтті күреседі. Олардың Т-тәрізді шанағы бар, сондықтан олар электрлік джигсалардың көптеген үлгілеріне жарамды. Пилкалар кәсіби және тұрмыстық салада пайдаланылуы мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.029 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Ұзындығы | 76 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T118G |
| Жұмыс ұзындығы | 50 мм |
| Қадам | 0.8 мм |
| Ені | 8 мм |
| Қаптамадағы ені | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996031590 |