
1 268 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Металлға арналған джигсо пышақтары Matrix 78209, T118AF, 55 x 1,2 мм, Bimetal, — қалыңдығы 1-3 мм алюминий профильдері мен қаңылтыр, оның ішінде түрлі-түсті металдармен жұмыс істеуге арналған 3 дана жиынтықтағы кескіш элементтер. Т-тәрізді саптама қысқышымен жабдықталған барлық электрлік дөңгелектермен үйлесімді. Кенептер кәсіби және тұрмыстық мақсатта қолдануға жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.028 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Ұзындығы | 76 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T118AF |
| Жұмыс ұзындығы | 50 мм |
| Қадам | 1.2 мм |
| Ені | 8 мм |
| Қаптамадағы ені | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996031613 |