
1 261 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Металлға арналған төсемдер Matrix 78207, T118A, 50 х 1,2 мм, HSS болаттан жасалған, — 3 данадан тұратын жинақ. электрлік джигсоға орнатуға арналған. Олар қалыңдығы 1-3 мм алюминий профильдері мен металл дайындамаларды аралаумен сәтті күреседі. Олардың Т-тәрізді шанағы бар, сондықтан олар электрлік джигсалардың көптеген үлгілеріне жарамды. Пилкалар кәсіби және тұрмыстық салада пайдаланылуы мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.022 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Ұзындығы | 76 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 175 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T118A |
| Жұмыс ұзындығы | 50 мм |
| Қадам | 1.2 мм |
| Ені | 8 мм |
| Қаптамадағы ені | 85 мм |
| Штрих-код | 4044996031606 |