
1 172 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 78216, T301CD, 90 x 3 мм электрлік джигсо пышақтары, HCS болаттан жасалған, 3 дана, фанера, ағаш, ДСП, ДВП және пластмасса жұмыстарында қолданылады. Дайындамаларды қалыңдығы 5-90 мм аралайды. Стандартты T-шанағы көптеген заманауи джигсалардың қысқыштарымен үйлесімді. Кенептер кәсіби және тұрмыстық мақсатта пайдалануға жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.037 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Ұзындығы | 116 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 175 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T301CD |
| Жұмыс ұзындығы | 90 мм |
| Қадам | 3 мм |
| Ені | 7.6 мм |
| Қаптамадағы ені | 85 мм |
| Штрих-код | 4044996084510 |