
845 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 78215, T244D, 75 x 4 мм электрлік джигсо пышақтары, HCS болаттан жасалған, 3 дана. қаптамада, — қалыңдығы 5-60 мм ағаш өңдеуге арналған құралдар жинағы. Сондай-ақ фанера, ДСП, ДВП және пластмассаларды аралау кезінде тиімді. Қисық сызықты кесулерді орындауға мүмкіндік береді және Т-тәрізді шанақтың астындағы қысқыштары бар барлық электрлік джигсаларға жарамды. Жөндеу кезінде, жиһазды өндіру және құрастыру кезінде, сондай-ақ күнделікті өмірде пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.031 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 175 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T244D |
| Жұмыс ұзындығы | 75 мм |
| Қадам | 4 мм |
| Ені | 6.4 мм |
| Қаптамадағы ені | 85 мм |
| Штрих-код | 4044996084497 |