
595 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған төсемдер Matrix 78205, T111C, 75 x 3 мм, HCS, — 3 данадан тұратын электрлік джигсоға арналған құралдар жинағы. Қалыңдығы 4-тен 50 мм-ге дейінгі фанера, ағаш, ДСП, ДВП және пластмассаларды тікелей кесуге арналған. Олардың көптеген заманауи джигсо үлгілерінің ұстағыштарымен үйлесімді стандартты Т-тәрізді шанағы бар. Кенептер кәсіби ағаш ұсталық жұмыстарында қолданылады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.028 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 175 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T111C |
| Жұмыс ұзындығы | 75 мм |
| Қадам | 3 мм |
| Ені | 9.5 мм |
| Қаптамадағы ені | 85 мм |
| Штрих-код | 4044996031569 |