
1 040 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ағашқа арналған төсемдер Matrix 78202, T101D, 75 x 4,0 мм, HCS, — 3 данадан тұратын электрлік джигсоға арналған құралдар жинағы. Қалыңдығы 5-тен 50 мм-ге дейінгі фанера, ағаш, ДСП, ДВП және пластмассаларды тікелей кесуге арналған. Олардың көптеген заманауи джигсо үлгілерінің ұстағыштарымен үйлесімді стандартты Т-тәрізді шанағы бар. Кенептер кәсіби ағаш ұсталық жұмыстарында қолданылады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.035 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T101D |
| Жұмыс ұзындығы | 75 мм |
| Қадам | 4 мм |
| Ені | 7.6 мм |
| Қаптамадағы ені | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996031576 |