
2 277 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 78213 T101BRF электрлік джигсо пышақтары, 75 x 2,5 мм, кері тісі бар, Bimetal, 3 дана, ағаш өңдеу үшін қолданылады. Фанера, ағаш, ДСП қалыңдығы 30 мм-ге дейін дәл және таза аралауды жүзеге асырады, желімделген және ламинатталған материалдармен жұмыс істегенде тиімді. Тегістелген тістер жұқа және таза кесуге мүмкіндік береді. Пышақтарды джигсаларға Т-тәрізді шанақтың астына қысқышпен орнатуға болады. Пилкалар жөндеу кезінде және тұрмыстық міндеттерді шешу үшін пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.033 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T101BRF |
| Жұмыс ұзындығы | 75 мм |
| Қадам | 2.5 мм |
| Ені | 7.6 мм |
| Қаптамадағы ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996084435 |