
1 073 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 78201, T101B, 75 x 2,5 мм, HCS, 3 дана ағашқа арналған электрлік джигсоға арналған қалақтар. қаптамада, аралау электр құралына арналған алынбалы құралдар жинағына кіреді. Ағаш, фанера, ДСП, ДВП, пластмасса және эпоксидтерді тікелей кесуге арналған. Керфтің қалыңдығы 3-тен 30 мм-ге дейін. Әмбебап Т-тәрізді шанақ пышақтарды жетекші өндірушілердің көптеген джигсо үлгілеріне орнатуға мүмкіндік береді. Кенептер ағаш ұсталық жұмыстарын жүргізу үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.035 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T101B |
| Жұмыс ұзындығы | 75 мм |
| Қадам | 2.5 мм |
| Ені | 7.6 мм |
| Қаптамадағы ені | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996031552 |