
1 075 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 78210, T101AO джигсо пышақтары, 50 x 1,4 мм, 3 дана. қаптамада, ағаш кесуге арналған. Фанера, ағаш, ДСП, ДВП қалыңдығы 3-тен 30 мм-ге дейін жұқа қисық сызықты кесуді орындаңыз. Олардың стандартты шанағы бар және көптеген заманауи джигсаларға сәйкес келеді. Файлдар ағаш ұсталық жұмыстарын орындауға арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.026 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Ұзындығы | 76 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T101AO |
| Жұмыс ұзындығы | 50 мм |
| Қадам | 1.4 мм |
| Ені | 4.9 мм |
| Қаптамадағы ені | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996084367 |