
6 221 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Gross 78252 әмбебап кенептер жинағы, 5 дана, электрлік джигсаларға орнатуға арналған. Оның көмегімен ағаштан жасалған бұйымдарды, сондай-ақ ДСП мен ДВП-ны кесуге болады. Жиынтықтағы барлық пышақтарда пышақтың бүйір беті конус тәрізді тегістелген, сондықтан олар кесілген жерде ұқыпты және тегіс жиек қалдырады. Жинақ құрылыс алаңында және шеберханада жеке шеберлер мен кәсіпқойларға пайдалы.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.037 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 185 мм |
| Жиынтықтағы саны | 5 |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T101B, T101BR, T144D, T101AO, T118B |
| Қаптамадағы ені | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996032665 |