
2 788 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Gross 78256 әмбебап кенептер жинағы, 2 дана, электрлік джигсаларға орнатуға арналған. Олардың көмегімен қалыңдығы 3-6 мм металдарды, сондай-ақ қалыңдығы 4-60 мм ағаштарды кесуге болады. Конустың астына тегістелген бүйір беті кесілген жердің ұқыпты жиегін қалдырады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.018 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 150 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T101B, T118B |
| Қаптамадағы ені | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996032702 |