
1 015 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 78245 ағаштан жасалған кенептер жинағы, 5 дана, әмбебап Т-тәрізді иіндісі бар электрлік джигсалардың көптеген түрлеріне жарамды. Оның көмегімен ағашта бұйра, түзу, таза және жылдам кесуді жүзеге асыруға болады. Жинақ жеке шеберханаларда, гаражда, үйде тұрмыстық мақсатта пайдалануға арналған.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.039 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Жиынтықтағы саны | 5 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T101B, T111C, T144D, T244D, T119BO |
| Қаптамадағы ені | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996070797 |