
1 190 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 78250 ағаштан жасалған 5 данадан тұратын электрлік джигсоға арналған кенептер жинағы. әртүрлі қалыңдықтағы ағаш, фанера, ДСП, ламинат және пластмассаларды кесуге арналған. Дөрекі және дәл таза кесу үшін қолайлы. Файлдар джигсаларға Т-тәрізді шанақтың астына қысқышпен орнатылады. Жинақ ағаш ұстасы жұмыстарын орындау кезінде және шығармашылық сабақтарда пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.043 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 8 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Жиынтықтағы саны | 5 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Нөмір | T101BR, Т111С, T144D, Т244D, Т119ВО |
| Қаптамадағы ені | 72 мм |
| Штрих-код | 4044996070773 |