
1 350 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 78150, 75 x 1,2 мм, BIM, EU-шанағы бар электрлік джигсоға арналған әмбебап кенептер 3 данадан тұратын жинаққа кіреді. Пластмасса, металл, фанера, ағаш, ДСП аралауға жарамды. Электрлік джигсалардың көптеген үлгілеріне орнатуға болады, себебі олардың стандартты еуропалық шанағы бар. Жиһазды жөндеу, өндіру және құрастыру кезінде пайдалы болады, слесарь және ағаш шеберханасында, сондай-ақ күнделікті өмірде пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.028 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Ұзындығы | 89 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Жұмыс ұзындығы | 75 мм |
| Қадам | 1.2 мм |
| Ені | 8 мм |
| Қаптамадағы ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996008257 |