
1 349 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 78143 джигсо пышақтары, 3 дана, 50 х 0,8 мм, HSS болаттан жасалған, ЕС-шанағы бар, металл өңдеуге арналған. Стандартты Т-тәрізді шанағы бар және көптеген заманауи джигсо үлгілеріне орнатылуы мүмкін. Слесарь ісінде пайдаланылады, тұрмыста да пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.026 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Ұзындығы | 74 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Жұмыс ұзындығы | 50 мм |
| Қадам | 0.8 мм |
| Ені | 8 мм |
| Қаптамадағы ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996008233 |