
516 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 78141 ағаштан жасалған 3 дана, 75 х 2,5 мм, HCS болаттан жасалған, ЕО білігі бар электрлік джигсоға арналған қалақтар - электрлік аралау құралының керек—жарақтарының элементтері. Ағашты, фанераны, ДСП және пластикті кесу үшін қолданылады. Тістердің классикалық орналасуы қалақтардың қызуын азайтады және аралау жылдамдығын арттырады. Кәсіби пайдалану және үй жағдайында қолдану үшін жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.03 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электрлік джигсо |
| Жұмыс ұзындығы | 75 мм |
| Қадам | 2.5 мм |
| Ені | 8 мм |
| Қаптамадағы ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996008219 |